Konkurs fotograficzny roztrzygnięty

W środę 8 czerwca 2016 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się uroczyste zakończenie Nowomiejskich Dni Rodziny, które przebiegały pod hasłem „Rodzina - tu wszystko się zaczyna”.
Burmistrz Józef Blank wręczył dyplomy i upominki wszystkim laureatom konkursów, które odbyły się w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny.
Wśród laureatów konkursów byli czytelnicy biblioteki, którzy zdobyli nagrody w konkursie "Tysiąc przygód z rodziną" zorganizowanym przez MBP.

I miejsce – Igor Bochenek

II miejsce – Zuzanna Golmanowska

III miejsce – Bartosz Łobodziński

Wyróżnienie – Małgorzata Wiśniewska

Wyróżnienie – Miłosz Bochenek

Wyróżnienie – Dawid Łobodziński

Wyróżnienie - Julia Lewandowska

Uroczystość podsumowującą obchody Nowomiejskich Dni Rodziny uświetnili swoimi występami uczestnicy grupy tanecznej "Remmic Dance" oraz wokaliści Mini Studia Piosenki działających przy Miejskim Centrum Kultury  w Nowym Mieście Lubawskim.