W bibliotece nikt się nie nudzi... - wakacyjne zajęcia dla dzieci Wyróżniony

Pierwszy tydzień wakacji z biblioteką dobiegł końca. Każdy z uczestników  letnich spotkań mógł znaleźć coś dla siebie, rozwijając swoje umiejętności i kreatywność. Dzieci brały udział w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem różnych bajek (Z. Stanecka „Groszek i rzeka”, R.J. Wróbel „Żółty berecik”, K. Bajerowicz „Opowiem ci mamo, co robą żaby”), przypomniały sobie zasady bezpiecznej zabawy nad wodą, a także poznały ciekawe edukacyjne strony internetowe dla dzieci. Dowiedziały się jak bezpiecznie korzystać z komputera i Internetu. Podczas zajęc plastycznych tworzyły latawce, wesołe żabki, gąski i słoneczka, które stały się ozdobą naszej sali. Był również czas na zajęcia ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej, a także na gry planszowe.

Mnóstwo atrakcji jeszcze przed nami  w drugim tygodniu „Wakacji z biblioteką”.