"Zima Muminków", czyli ferie w bibliotece. Wyróżniony

Jak co roku w ferie w naszej bibliotece odbywały się zajęcia dla dzieci. W tym roku był to cykl spotkań poświęcony Muminkom pt. "Zima Muminków". W ramach zajęć dzieci poznały wszystkich bohaterów Doliny Muminków. Oprócz warsztatów literackich odbywało się dużo zajęć ruchowych i plastycznych urozmaiconych zagadkami i zabawami grupowymi. Wspólnie stworzyliśmy makietę przedstawiającą zimę w Dolinie Muminków. Tworzyliśmy także różne figurki z masy solnej, inspirując się bajkowymi postaciami. Wspólnie z bohaterami bajki "Masza i Niedźwiedź" świętowaliśmy także Dzień Niedźwiedzia, który przypada 2 lutego. Na koniec naszych spotkań zaplanowaliśmy różne zabawy karnawałowe.

Podobnie jak we wcześniejszych latach udało nam się udowodnić, że biblioteka to dobre miejsce na spędzanie wolnego czasu, gdzie nie ma miejsca na nudę.