"25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - podsumowanie konkursu plastycznego Wyróżniony

12 kwietnia 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło sie uroczyste wręczenie nagród XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego nt. "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". Zastępca burmistrza pan Krzysztof Widźgowski podsumował etap gminny, na który wpłynęły prace uczniów z nowomiejskich szkół.  Następnie wręczył nagrody oraz dyplomy wyróznionym uczniom życząc sukcesów w dalszych etapach konkursu. W bibliotece została przygotowana wystawa wszystkich prac, które były oceniane w konkursie gminnym. Wystawę będzie można oglądać przez najbliższy miesiąc w Pracowni Regionalnej MBP.
Lista nagrodzonych osób na etapie gminnym:
Grupa młodsza (od 6 do 9 lat):
·        I miejsce - Nicola Kozłowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
·        II miejsce - Agata Chiniewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka
·        III miejsce - Lena Gołębiowska, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
Grupa średnia (od 10 do 13 lat):
·        I miejsce - Joanna Dąbrowska, Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich
·        II miejsce- Kacper Rochewicz, Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich
·        III miejsce - Oliwia Łakoma, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka
·        Wyróżnienie
Milena Szczepańska, Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich
Maria Szudzińska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka