Wakacyjne podróże po literaturze Wyróżniony

Zakończył się pierwszy tydzień wakacyjnych spotkań w bibliotece. W tym roku hasłem przewodnim są "Wakacyjne podróże po literaturze", więc nie mogło zabraknąć wspólnego czytania książek. W letnią podróż zabrała nas bohaterka książek dla dzieci - Hania Humorek, razem z którą uczestnicy naszych zajęć tworzyli "Megabombowy i wcale nie nudny plan na wakacje". Pierwszy tydzień zajęć upłynął nam na tworzeniu prac plastycznych, m.in. pudełek na wakacyjne skarby oraz zwierzątek z kolorowego papieru. Nie zabrakło także gier planszowych, konkurencji drużynowych oraz zabaw integracyjnych z chustą animacyjną. Korzystaliśmy również z pięknej pogody spacerując po rynku naszego miasta oraz bawiąc się na placu zabaw. Z niecierpliwością czekamy na poniedziałek by zacząć nowy tydzień wrażeń, bo w bibliotece zawsze fajnie jest.